Ga jij mee op griezeltocht?

Een luisterwandeling voor jong en oud met spannende verhalen op kindermaat, verteld door Dimitri Leue.

griezeltocht
 

Ga samen met je gezin, familie of vrienden op pad voor een leuke luisterwandeling in je buurt. Door met je smartphone een QR-code te scannen op de borden langs de route kan je telkens een deeltje van een verhaal beluisteren. Als extra zijn er leuke opdrachten of vragen voor onderweg.
De verhalen met griezelsausje werden exclusief voor deze wandelingen geschreven, en worden verteld door Dimitri Leue. Er zijn er twee: eentje voor min 10-jarigen, en eentje voor kinderen ouder dan 10. Je kiest zelf of je een of beide verhalen beluistert.

De griezeltochten strijken tussen oktober 2021 en januari 2022 neer op meer dan 100 plaatsen in Vlaanderen en Brussel. Er is dus ook zeker in jouw buurt eentje! Ga je mee op pad? Je kan alle data en locaties bekijken in de lijst hieronder. Zoeken doe je met de balk, of op het kaartje onderaan.

Veel plezier!

Kaartweergave
Alle griezeltochten

GemeenteStartplaatsVanTotContact
AarschotOurodenberg
parochiaal centrum Ourondeberg,
3200 Aarschot
12 December19 Decemberannitta-testelmans@hotmail.com
AarseleAarsele
St.-Martinus Kerk, Aarseledorp,
8700 Aarsele
11 November9 Januaryafd.aarsele@gmail.com
AlkenAlken
t Wisseboske, Eikendreef, Terkoest
3570 Alken
30 October30 Novemberjulie.bijnens@alken.be
ArdooieArdooie
Albertzaal, Koning Albertstraat
8851 Ardooie
30 October21 Novemberclaus.koen@telenet.be
AsteneAstene
Voetbalveld Las Vegas, Parijsestraat (ter hoogte van de spoorweg)
9800 Astene
1 November30 Novembervandeveldejohan@hotmail.com
BalenBalen Rosselaar
PZ Rosselaar, Roggestraat 12
2490 Balen
16 January16 Januaryfernand.baeten@telenet.be
BavikhoveBavikhove
Start aan de kerk, Bavikhovedorp,
8531 Bavikhove
27 November2 Januarywilly.demeulemeester@telenet.be
BazelBazel
Kasteel van Bazel, Kon. Astridplein 17,
9150 Bazel
30 October7 Novembererik.deroeck@telenet.be
BeringenKoersel
Bleuberryfields, Schomstraat 147,
3582 Beringen
30 October14 Novemberkwb.koersel1@gmail.com
BetekomBetekom
Sporthal de Tumkens, pastoor Pitetlaan
3130 Betekom
24 December6 Januarybenny.luyten@skynet.be
BierbeekBierbeek
CC De Borre,
3360 Bierbeek
1 November9 Januaryluc.vandenbosch@kuleuven.be
BoechoutBoechout
Bibliotheek, Jef Van Hoogplein 20,
2530 Boechout
30 October7 Novemberarmand.geysen@telenet.be
Booischot (Heist-o/d Berg)Pijpelheide
Schrieksesteenweg 62,
2221 Booischot (Heist-o/d Berg)
30 October14 Novembervancasterenjan@hotmail.com
BorsbeekBorsbeek
Kerk St Jacob, Jozef Reusenslei 11
2650 Borsbeek
27 December7 Januarykwb.borsbeek@telenet.be
BrechtSint Job
Pastorij, Kerklei 57,
2960 Brecht
13 November9 Januarykoenraad.de.voecht@telenet.be
BreeOpitter
Care cafe Itterdal, Opitterkiezel 240,
3960 Bree
29 October13 Novemberf.lemmens1@telenet.be
DesselDessel Witgoor
Vissersclub De Snoekbaars, Zanddijk z/n,
2480 Dessel
29 October7 Novemberkris.de.laat@telenet.be
DestelbergenDestelbergen
Heidestraat, (kruising met Boswegel)
9070 Destelbergen
5 November15 Novembertaveirne_patrick@telenet.be
DuffelDuffel Oost
Kapel, Bruul, vlakbij de brug over de Nete,
2570 Duffel
30 October21 Novemberk.ghys@skynet.be
EdegemEdegem
't Forum, Romeinse Put,
2650 Edegem
30 October7 Novemberfilip.lelie@kwb.be
EekloEeklo Sint-Jozef
Sparrenhof, Brugsesteenweg 183
9900 Eeklo
11 November28 Novembervanrie.goossens@skynet.be
Eindhout (Laakdal)Speeltuin Dennenoord
Smallestraat 4
2430 Eindhout (Laakdal)
2 November3 Decemberguido.lintermans1@telenet.be
GalmaardenGalmaarden
de kerk van Vollezele, Bakkerstraat 2, 1570 Vollezele (knooppunt 631)
1570 Galmaarden
29 October9 Januaryisabelle.degauquier@galmaarden.be
Geelkerk Stelen
Stelen 19
2440 Geel
29 October7 Novemberjan.vandeperre@telenet.be
GeelGeel Holven
PC Holvenia Kleine zaal, Kapelstraat 16,
2440 Geel
5 November12 Novembergert.verresen@telenet.be
GeelGeel Sint Dimpna
Grasplein, Sint -Dimpnaplein
2440 Geel
31 October31 Octoberivodams@msn.com
GrobbendonkGrobbendonk Bouwel
Kerk, Dorp 57,
2288 Grobbendonk
29 October14 Novembergreta.de.ceulaer@telenet.be
GrobbendonkGrobbendonk
Waterwinningsstraat, op de hoek met de Leopoldstraat.
2280 Grobbendonk
29 October14 Novemberjohan.cle@telenet.be
HaachtHaacht centrum
Vossenberg, tegenover huisnummer 13
3150 Haacht
30 October7 Novemberlucvdacker@hotmail.com
HaaltertHaaltert
parking (Kaatsplein) kerk Kerksken,
9451 Haaltert
29 October15 Novemberpeter.leys@hotmail.be
HamKwaadmechelen
Manege Den Dries, Broekstraat 3,
3945 Ham
29 October7 Novemberpatrick.bosmans6@telenet.be
HamGenebos Ham
Wandelknooppunt 67, ingang Kepkensberg via Genebosstraat
3945 Ham
29 October28 Novemberluc.peeters31@telenet.be
HammeHamme Heilig Hart
Zouavenstraat 14
9220 Hamme
30 October12 Novemberchris.ds@telenet.be
HasseltRunkst
Vredespark, Vredestraat
3500 Hasselt
31 October15 Novemberjo.bollen@skynet.be
HechtelHechtel
parking Don Bosco-Kapel richting Kattenstraat
3940 Hechtel
29 October7 Novemberkwb-hechtel@telenet.be
HerentalsHerentals
Wereldwinkel in het Begijnhof
2200 Herentals
29 October31 Januarykwbherentals@hotmail.com
HerseltHerselt Ramsel
kwb-lokaal, Stationsstraat 51,
2230 Herselt
29 October7 Novembermarcel.salaets1@telenet.be
Heusden ZolderEversel
St. Baaf Padbroekweg 1,
3550 Heusden Zolder
28 October14 Novemberkwbeversel@gmail.com
Heusden-ZolderHeusden centrum
de gildezaal, Schaapsweg 81, Heusden.
3550 Heusden-Zolder
29 October26 Novemberkwbheusden@gmail.com
HeverHever
PC Carpus, Ravensteinstraat 2,
3191 Hever
29 October28 Novemberdvercruysse@gmail.com
HillegemHillegem
kerk van Hillegem
9550 Hillegem
30 October7 Novemberluckellens@telenet.be
HobokenHoboken Moretusburg
Fort 8, Schansstraat,
2660 Hoboken
30 October30 Octoberpepermansmichael@gmail.com
Hoeselt (Neder)Hoeselt
Onze-Lieve-Vrouwplein,
3370 Hoeselt (Neder)
30 October14 Novemberghislain.verjans@telenet.be
HolsbeekHolsbeek Plein
Tveldeke, Klein Langeveld 28,
3220 Holsbeek
1 November30 Novemberdirk.kemps@telenet.be
HoogledeHooglede-Gits
Centrum-zaal, Kerkstraat 17,
8830 Hooglede
13 November13 Decemberkwb.hooglede.gits@gmail.com
HoogstratenMeer
Donckstraat,
2320 Hoogstraten
10 December10 Januaryfrankvoet@skynet.be
Houthalen-HelchterenLaak
Paro, Kerkhofstraat 92
3530 Houthalen-Helchteren
29 October7 Novemberkwb.laak@gmail.com
HulshoutHulshout
Parochiezaal Hulshout, Grote Baan 120
2235 Hulshout
31 October7 Novemberpapen.haest@telenet.be
HulshoutHulshout Houtvenne
Site Schoolstraat 15,
2235 Hulshout
29 October7 Novemberleonvanopstal@gmail.com
ItegemItegem
Van Gansackerplein,
2222 Itegem
1 November30 Novemberfriedadierckx@telenet.be
IzegemEmelgem
t Venster, W. Elsschotstraat 19/1,
8870 Izegem
29 October11 Novemberwilly.ghesquiere1@telenet.be
KampenhoutKampenhout
Schuermansstraat/ Lamantenveldweg, wijk Den Trits
1910 Kampenhout
30 October31 Octoberyentl.hmpcv@gmail.com
KasterleeKasterlee Lichtaart
Dressenstraat,
2460 Kasterlee
5 November9 Januarywannes.adriaensen@gmail.com
KeerbergenKeerbergen
Keerbergen centrum: punt Oudstrijderslaan/St Michielsstraat
3140 Keerbergen
30 October7 Novemberjpking58@gmail.com
KesselKessel Dorp
Kerk, Kessel Dorp
2560 Kessel
31 October30 Novemberpeterdelens@skynet.be
KortenbergKortenberg
De Boemerang Meerbeek, Alfons Dewitstraat 7,
3070 Kortenberg
30 October14 Novembercultuur@kortenberg.be
KortrijkHoog Kortrijk
aan school SAZ in het St.Pauluspad,
8500 Kortrijk
30 October6 Decemberhannes.delaere@kwb.be
KwatrechtKwatrecht
't Schoolken, Biezen 2,
9230 Kwatrecht
30 October30 Novembermarnix.poelman@belgacom.net
LaakdalLaakdal Vorst Centrum
dagcentrum Vogelzang, Vogelzang 48,
2430 Laakdal
29 October28 Novembersteven.van.kerckhoven@telenet.be
LebbekeLebbeke
kerk, Grote Plaats
9280 Lebbeke
14 January30 Januaryhugovandersteen@hotmail.com
LeestLeest
Kouter 2, Zaal Ter Coose,
2811 Leest
30 October30 Novemberkwbleest@hotmail.com
LeopoldsburgLeopoldsburg
Kerk Centrum, Kastanjedreef,
3970 Leopoldsburg
24 December12 Januaryrudi.reynaert@telenet.be
LokerenLokeren Sint-Anna Heirbrug
St. Annakerk, Veerstraat 12,
9160 Lokeren
18 December15 Januaryfernandrogiers@gmail.com
LommelLommel Barrier
KSA-Chiroheem, Teutenweg
3920 Lommel
31 October14 Novemberkwbbarrier@gmail.com
MechelenMechelen St.-Jozef Coloma
Boterbloemstraat 4,
2800 Mechelen
29 October30 Novemberkwbcoloma@outlook.com
MechelenMechelen H. Hart
De Keeting, Kroonstraat 64,
2800 Mechelen
15 December16 Januarydisbreugelmans@hotmail.com
MeerhoutMeerhout centrum
jeugdhuis De Faar, Sportlaan,
2450 Meerhout
1 November28 Novemberroland.dewolf@pandora.be
MelseleMelsele
Kerkplein, tegenover bakkerij Van Hoorick.
9120 Melsele
27 December9 Januaryleon.vincke1@telenet.be
Minderhout (Hoogstraten)Hoogstraten Minderhout
t Markenhof, Koestraat 6
2322 Minderhout (Hoogstraten)
30 November7 Januaryalbert.vanbouwel@telenet.be
MolMol Millegem
Kruispunt Oude Bleken - Feynend.
2400 Mol
9 January31 Januaryvanbrabandjoost@hotmail.com
MoorseleMoorsele
OC De Stekke, Sint-Maartensplein,
8560 Moorsele
30 October28 Novemberfrancis.lechantre59@gmail.com
Mortselkwb Mortsel St.-Lode Heilig Kruis
Dieseghemhoeve, Wouter Volcaertstraat 44.
2640 Mortsel
29 October30 Novemberguido.gommeren@telenet.be
OostakkerOostakker
Parking EDUGO, Sint-Jozefstraat 5
9041 Oostakker
1 November31 Januarykoen@kwboostakker.be
OvermereOvermere-Uitbergen
Gemeentelijke feestzaal, Burg. de Lausnaystr. 79,
9290 Overmere
30 October30 Novembermeganck.johan@gmail.com
PaalPaal
Parking Kleuterschool Hand in Hand, Kloosterstraat,
3583 Paal
17 December8 Januarykwbpaal@gmail.com
PeltOverpelt Holheide
zaal Holheide, Heikapper 25
3900 Pelt
5 November5 Novemberreinier.paeshuijse@telenet.be
PeltBoseind
OC De Kentings, De Kentings 18,
3910 Pelt
23 December16 Januarypeter.meuwis@telenet.be
PoperingePoperinge
stadhuis, Grote Markt,
8970 Poperinge
30 October14 Novemberjean.luc.vanoost.be@gmail.com
Ravels (Weelde Statie)Ravels Weelde Statie
Gemeentezaal, Bredaseweg 44,
2381 Ravels (Weelde Statie)
30 October13 Novemberfmchaton@gmail.com
RetieRetie
Groenvinklaan, 1
2470 Retie
13 November15 Decembermelis.pascale@telenet.be
RotselaarRotselaar
sportoase De Toren, Torenstraat 115,
3110 Rotselaar
25 December16 Januarye.vandezande@skynet.be
RupelmondeRupelmonde
Graventoren, Kasteelstraat 26,
9150 Rupelmonde
30 October31 Decembererick-60-smet@telenet.be
SchoonderbukenSchoonderbuken
voetbalplein
3270 Schoonderbuken
30 October14 Novemberstaelsjo@hotmail.com
Schoorheide (Balen)parking van Natuurpunt
aan De Vennen, Peer Luytendijk
2490 Schoorheide (Balen)
1 December9 Januarywilly.hendrix@telenet.be
SerskampSerskamp
Jeugdheem, Kerkstraat 6,
9260 Serskamp
31 October7 Novemberwverhofstadt@yahoo.com.au
Sint Martens LennikSint Martens Lennik
Dorp, Sint-Martens-Lennik
1750 Sint Martens Lennik
20 November20 Novembero_jeroen@hotmail.com
Sint-AmandsbergSint-Amandsberg
de kring van het Westveld: Heilig-Kruisplein 10,
9040 Sint-Amandsberg
1 November30 Novembergeert.verleysen@telenet.be
St.-Katelijne-WaverSt.-Katelijne-Waver Elzestraat
Grasplein, midden Merelstraat
2860 St.-Katelijne-Waver
30 October14 Novemberkwb.elzestraat@gmail.com
TemseTemse
Parochiaal Centrum Rozenhof, Roeland Lefevrestraat 5,
9140 Temse
18 December31 Decemberppauwels59@gmail.com
TessenderloBerg Tessenderlo
Kapelleke Molenhuizen ter hoogte van huis nr 26.
3980 Tessenderlo
29 October14 Novemberalex.vervoort@telenet.be
TessenderloEngsbergen
Parking Basisschool Engsbergen, Lindestraat 7,
3980 Tessenderlo
29 October30 Decemberkwb.engsbergen@telenet.be
Tielt WingeSint-Joris-Winge
Begraafplaats Sint Joris Winge,
3390 Tielt Winge
29 October28 Novembervandenbosch.ludo@gmail.com
TildonkTildonk
School Lambertzhoeve, Kouterstraat 2,
3150 Tildonk
30 October7 Novembertarsi.windey@gmail.com
VlezenbeekVlezenbeek
Dorp 48,
1602 Vlezenbeek
29 October30 Novemberandre.vanlathem@skynet.be
VorselaarVorselaar
Kruispunt Pullesebaan-Grensstraat (nabij knooppunt 38)
2290 Vorselaar
6 November27 Novemberjan.dillen@skynet.be
WesterloZoerle-Parwijs
De Kruk, Bergveld 57,
2260 Westerlo
29 October30 Novembereddie.vankerckhoven@skynet.be
WesterloWesterlo
Oevelsedreef 33
2260 Westerlo
15 December15 Januaryfons.vleugels@telenet.be
WesterloWesterlo Oosterwijk
Lokaal FC Verachtert, Schuurveldstraat,
2260 Westerlo
13 November13 Novemberkwboosterwijk@gmail.com
WestmalleWestmalle
Rerum Novarumlaan 37
2390 Westmalle
30 October14 Novemberjongkwb@kwbwestmalle.be
WevelgemWevelgem Wijnberg
De Posthoorn, Normandiestraat 57,
8560 Wevelgem
30 October7 Novemberstragier.deboosere@skynet.be
WiekevorstWiekevorst
Wiekevorst-dorp 8 (parking),
2222 Wiekevorst
18 December30 Decemberbart.van.bael3@gmail.com
WijnegemWijnegem
ingang park, Eikenlaan
2110 Wijnegem
27 November8 Januaryerik.vandewouwer@skynet.be
WilrijkWilrijk Valaar
sporthal Red Vic, Pachthofplein 30,
2610 Wilrijk
29 October13 Novemberludo.claassens@skynet.be
ZandhovenZandhoven
KLJ-lokaal, Schriekweg 5,
2240 Zandhoven
11 December9 Januarykaat.soetemans@kwb.be
ZeleZele Heikant
kerk Zele Heikant, Heikant,
9240 Zele
29 October31 Januaryguido@kwbheikant.be
ZeleZele
Langevelde 17
9240 Zele
9 November4 Decemberkurt.van.den.abbeele2@telenet.be
ZingemZingem
aan de achterkant van de Sint Bavo kerk te Zingem (kant parking).
9750 Zingem
17 November31 Decemberdanny.stichelbaut@skynet.be
ZoerselZoersel St. Antonius
Parking begraafplaats, Emile Vermeulenstraat
2980 Zoersel
18 December16 Januaryroger.jordaens@telenet.be
ZwevegemZwevegem
OC Kappaert, Stedestraat 39,
8550 Zwevegem
31 October6 Decemberhannes.delaere@kwb.be