kwb 1000 - het eindrapport

Wat betekent kwb in het leven van onze leden?

In september en oktober 2018 verzamelden we 750 verhalen bij onze leden. Al die unieke verhalen tonen waar het hart van onze grote vereniging klopt. We deden dit uiteraard niet zomaar. Eerst en vooral leert kwb 1000 ons wat ‘kwb’er zijn’ betekent over heel Vlaanderen en Brussel, en geeft het de volledige organisatie een inspirerende voeling met onze basis. Deze schat aan informatie gaf ons vervolgens richting om goede en gedragen keuzes te maken waar we naartoe willen met onze kwb na 2020.

Voor meer informatie over het volledig proces en inzichten achter dit project, verwijzen we je graag door naar het onderzoeksrapport en naar het verhalenboekje waar onze vrijwilligers de voor hen meest waardevolle verhalen selecteerden. Je kan dit hier aanvragen door je naam, organisatie en emailadres achter te laten. Je krijgt het vervolgens digitaal doorgestuurd.

Download het eindrapport

Form not found or is not published

De gegevens die je doorstuurt worden niet bewaard en enkel gebruikt om het eindrapport te mailen.

Delen