1000 verhalen van kwb'ers

kwb 1000

 

Wat betekent kwb in het leven van onze leden?

In september en oktober 2018 verzamelden we 1000 verhalen bij onze leden. Al die unieke verhalen tonen waar het hart van onze vereniging klopt. We verzamelen die verhalen uiteraard niet zomaar. Eerst en vooral leert het ons wat ‘kwb’er zijn’ voor jullie betekent. Deze schat aan informatie geeft ons vervolgens richting om goeie en gedragen keuzes te maken waar we naartoe willen met onze kwb na 2020.

Het delen van jullie verhaal is dus een waardevolle eerste stap voor ons, maar er is meer: eind januari 2019 organiseren we in iedere provincie een gezellige happening ‘kwb 1000 gesprekken’, waar we jou graag op uitnodigen. We presenteren de belangrijke resultaten van onze bevraging en we gaan samen in gesprek, op basis van de resultaten, over wat en hoe kwb kan zijn. Op deze avond wordt de toekomst van kwb mee uitgestippeld. We zouden het fantastisch vinden als jij er ook bij bent, en zo blijft meeschrijven aan het grote kwb-verhaal. Graag tot dan!

 

Interesse om deel te nemen aan de kwb 1000 gesprekken?

Het enige wat je moet doen is je hier inschrijven

 

 

Delen